Hizmetler

Hamile, yenidoğan, aile, portre fotoğraf çekimleri

Hamilelik Seansları
Hamilelik, oldukça kişisel ve özel bir deneyim. Benim amacım, çekim esnasında olabildiğince rahat hissetmenizi sağlamak ve en güzel halinizi ortaya çıkartarak bu unutulmaz deneyimin karelerini yakalamak.
Doğum öncesi çekim seansına hazırlanma konusunda size verebileceğim en önemli tavsiye, sadece rahat olmanız. Bu, hamileliğinizin heyecanını ve büyüsünü doyasıya yaşamak için harika bir fırsat. Huzurlu bir şekilde bu deneyimin keyfini çıkarmanız yeterli.
Bu fotoğraflama seansı için en uygun zamanlar, hamileliğin 32 ve 36. haftaları arası.

Doğum Seansları
Yoğun duygu ve heyecanların yaşandığı gün… Siz sadece deneyiminize odaklanın ve hayatınızın en önemli günlerinden birine ait değerli hatıraları kalıcılaştırmak konusunda bana güvenin. Hastaneye adım attığınız andan itibaren yanınızda bulunacağım ve biraz ötenizde bu değerli anları fotoğraflıyor olacağım. En ufak detaylar bile bana emanet.

Yenidoğan Seansları
Yenidoğan seansı çok özel bir süreç ve ben, hızlı akıp giden bu anları kaydetmek için sizin yanınızda olacağım.
Yenidoğan seanları, 14 günlük ve daha küçük bebekler için tasarlandı. Değerli yavrunuzu fotoğraflamak için en uygun zaman ise 5 ve 10. günler arası.
Bu seansların büyük kısmı, Ankara, G.O.P.’ta bulunan konforlu stüdyomda gerçekleşiyor. Burada, çeşitli malzemeler ve gereçler de elimizin altında bulunmakta. Bu sıcak stüdyo ortamı sayesinde, biraz uykulu ve çok huzurlu bebeğiniz için en ideal ışığa ve düzene sahip olarak çekimleri yapmak mümkün.

Dönüm Noktası Seansları
Bu seanslar, bebeğinizin bir yaşına kadar olan önemli anlarını belgelemek adına mükemmel bir fırsat. Örnek olarak; karın üstü pozlar, gülücükler, ayak parmağı tutma, oturma ve ayakta durma… Geçmişte tatlı bir hatıra olduktan sonra bile dönüp sevgiyle hatırlamanız için, hızlı geçen bu anları kaydederek size sunmak benim arzum.

Bu seanslar genellikle 3 ve 12 ay arası bebekler içindir. Ancak kesin olarak belli zamanlara randevu almanız gerekmemektedir. Önemli olan, bebeğinizin gelişimini ne zaman kaydetmek istediğinize karar vererek, hissettiğiniz yönde seans ayarlamanızdır.
Her bebek farklıdır ve her birini özel yapan budur.

Hayatının İlk Yılında… Seansları
Bu seans paketiyle beraber, bebeğinizin 1 yaşına kadar olan yolculuğunu kaydetmek ve belgelemek için, bir yıldan uzun bir süre hizmetinizde bulunacağım. Önemli anları ve dönüm noktalarını ölümsüzleştirmek adına yanınızda olacağım yolculuk, ilk günden itibaren keyifli ve titiz bir şekilde ilerleyecek. Bu kapsamlı seçeneğin içinde, her ay bebeğinizin gelişimini takip eden seanslar ve yenidoğan portreleri de mevcut. Ayrıca Sitter Session ve Cake Smash çekimleri de size sunulmakta.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?