Sıkça Sorulan Sorular

Hamile, yenidoğan, aile, portre fotoğraf çekimleri

Fotoğrafları ne zaman teslim ediyorsunuz?

Fotoğraflarınız, sizin online galeriden tercih yapmanızı takiben iki hafta içerisinde teslim edilir.

Hamilelik Çekimi için kıyafet temin ediyor musunuz?

Pandemi nedeni ile bazı anneler kendi kıyafetlerini getirmeyi tercih ediyor. Ancak dilerseniz stüdyomda çeşitli alternatiflerim mevcut. Tüm kıyafetler kullanıldıktan sonra yıkanarak veya kuru temizlemeden geçerek, dezenfekte edilmektedir.

Yenidoğan Çekimi için kıyafet temin ediyor musunuz?

Pandemi nedeni ile bazı anneler kendi yenidoğan kıyafetlerini getirmeyi tercih ediyor, ancak dilerseniz stüdyomda çeşitli alternatiflerim mevcut. Tüm kıyafetler kullanıldıktan sonra yıkanarak veya kuru temizlemeden geçerek, dezenfekte edilmektedir.

Yenidoğan Çekiminde sadece bebeğimizi mi çekiyorsunuz?

Süre müsait olması halinde Yenidoğan çekimlerinde aile ve kardeş çekimleri de yapabilirim.

Yenidoğan Çekimi için yanımızda getirmemiz gereken şeyler nelerdir?

Stüdyomda bebek bezinden pişik kremine kadar her şey mevcut. Ancak bebeğinize emzik kullandırıyorsanız yanınızda getirmeniz tavsiye edilir, yine de paketli emzik bulunduruyorum stüdyomda.

Randevumu ne zaman almalıyım?

Hamile Çekimi randevunuz için; hamileliğinizin 28. haftasından itibaren iletişime geçebilirsiniz.

Yenidoğan Çekimi randevunlarınız için, tahmini doğum tarihinizden en az 2 ay öncesinde iletişime geçip tarih belirlememiz faydalı olacaktır.

Evde çekim yapıyor musunuz?

Özel Gün Çekimleri hariçinde, çekimlerim, Ankara G.O.P.'ta bulunan Dreamcatcher Fotoğraf Stüdyosunda gerçekleşiyor.

Mobil Uygulama nedir?

Çekiminize özel, size gönderilecek şifre ile girebileceğiniz bir Mobil Uygulama yaratılacaktır ve size erişim bilgileri iletilecektir. Uygulamayı indirdikten sonra fotoğraflarınızı favorilerinize atabilir, paylaşabilir ya da telefonunuza indirebilirsiniz.

Online Galeri nedir?

Çekiminize özel, size gönderilecek şifre ile girebileceğiniz bir İnternet Sayfası yaratılacaktır ve size erişim bilgileri iletilecektir. Siteye erişim sağladıktan sonra fotoğraflarınızı favorilerinize atabilir, paylaşabilir ya da telefonunuza indirebilirsiniz.

Çekimdeki tüm dijital fotoğrafları alabiliyor muyuz?

Çekim sırasında kaydedilen tüm dijital fotoğrafları, satın almış olduğunuz paket doğrultusunda seçim yapmanız için, size özel Online Galeri'de; filigranlı ve küçük dosyalar olarak sizinle paylaşıyorum. Ancak bu fotoğrafları indirebilmeniz mümkün değildir. Talep etmeniz halinde, satın almış olduğunuz pakete ilave ücretlendirme yapılarak İşlenmiş dijital dosyaları alabilirsiniz. Lütfen ham dijital istemeyiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?